چگونه ثبت نام کنم ؟

۱) مراجعه به صفحه ثبت نام

در گام اول لازم است تا به صقحه ی ثبت نام یا ورود مراجعه کنید . شما در این صفحه با تکمیل اطلاعات خود می توانید در سایت سارینا دی همراه ثبت نام نمایید .

۲) شرکت هستید یا مالک مغازه ؟

در گام دوم شما باید مشخص کنید که آیا فروشنده مغازه هستید و یا شرکت پخش کننده گوشی موبایل به همین جهت باید مدارک مربوطه را برای کارشناسان ما آپلود نمایید .

۳) تایید مدارک

پس از تکمیل اطلاعات و آپلود مدارک مورد نیاز منتظر بمانید تا کارشناسان شرکت سارینا دی همراه پس از بررسی مدارک و تایید انها شما می توانید با مراجعه به سایت ، محصولات را خریداری نمایید .

مدارک مورد نیاز ثبت نام شرکت ها

شرکت های پخش کننده گوشی موبایل برای ثبت نام در پلن همکاران و خرید محصولات شرکت سارینا دی همراه میبایستی مدارکی همچون اساس نامه ، عکس کارت ملی دارندگان حق امضاء ، گواهی ارزش افزوده ، گواهی تاسیس و گواهی آخرین تغییر شرکت را آپلود کنند . همچنین شرکت ها در دسته حقوقی قرار گرفته و علاوه بر مدارک مذکور فیلد های دیگری همچون نام شرکت ، نام مدیرعامل و … را نیز باید پرکنند .

ثبت نام

مدارک مورد نیاز ثبت نام مغاره

فروشندگان گوشی موبایل برای ثبت نام در پلن همکاران و خرید محصولات شرکت سارینا دی همراه میبایستی مدارکی همچون جواز کسب ، عکس کارت ملی مالک مغازه (پشت و رو ) ،کپی اجاره نامه و یا سند مالکیت را آپلود کنند . همچنین شرکت ها در دسته حقیقی قرار گرفته و علاوه بر مدارک مذکور فیلد های دیگری همچون نام فروشگاه ، نام فروشنده و … را نیز باید پرکنند .

ثبت نام